Japāņu dārzs… zaļā Buenosairesa

– Vispirms par pārvietošanos – kājām – kvartāls 130m(50 numuri katrā kvartālā) , visa pilsēta sadalīta regulāros kvartālos, ielas taisnas – viegli orientēties. Vajadzīga laba pilsētas karte. Pilsēta ļoti liela! Ar kājām neapskriet!

Tad nu nākas izmantot autobusu vai mazliet dārgāko – metro – abiem ir vienotas transporta kartes, kuras visērtāk papildināt metro kasēs. Autobusu maršrutu gan jāmeklē internetā (iekāpšanas vietās rātni stāvēt rindās, paceļot roku autobuss stāsies… un ja vēlaties sēdēt aizņemiet autobusa tālāko galu , priekšā jādod vietas bērniem.).

Var braukt ar taksometriem – Radio taksi (melni ar dzeltenu) – ja vairāki braucēji, tas ir izdevīgi un ātri. (palūkojiet vai taxim skaitītājs ieslēgts (iekāpšana dienā ap 14.5 peso, vakarā 17,5 peso) . Tad nu šo pēcpusdienu uz Palermo – Japāņu dārzs.

Dīķos peld krāsainaIMG_0188s karpas.KOI - karpas

Zied Japānas ķirši – sakuras…

IMG_0226

IMG_0208 IMG_0209 IMG_0211IMG_0154

...zied ķirši.Un pīles! ... kā LatvijāIMG_0168IMG_0153IMG_0169Mums tik ļoti patīk pastaigas pa “zaļo “Buenosairesu, ka šajā rajonā mēs arī vēl būsim. Tuvumā ir Rožu dārzs, botāniskais un zooloģiskais dārzs. Šodien pabraucām garām ar autobusu – Plaza Naciones Unidas – atvētrajam mehāniskajam metāla ziedam , nepaguvām apskatīt muzejus  (Museo Nacional de Bellas Artes, un Museo de Arte Latinoamericano.)... mums pagaidām liekas, ka vēl daudz laika.

Atpakaļceļā paguvām nopirkt biļetes uz operu – http://www.teatrocolon.org.ar/en/opera-en/elektra

un vakariņas alus krogā Krakova

IMG_0240http://www.krakow-cafe.com.ar/ubicacion/

Rītdiena atnesīs ko jaunu!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s