Ko man tagad darīt?

Ko darām?

Divas vēstules LAUKU CEĻOTĀJAM

Wednesday, 2013. gada 12. June, 23:40

Laikam jau esmu tikusi uz “mēles” – jau trešais zvans no LaiPa un laipni man skaidro, ka jāmaksā par TV, mūzikas atskaņošanu…

Bijām ar vīru izdomājuši, ka atstājam tikai skandas un pastiprinātāju, radot iespēju klientiem pieslēgt savu datu nesēju. Uz to man

Olita Raimunta olita.raimunta@tmgroup.lv – atbildēja, ka mēs – kā tūrisma mītnes īpašnieki esam atbildīgi par mūzikas atskaņošanu jebkurā veidā savā tūrisma mītnē! UPs – TV tak tagad katrs pats ar mobilā interneta rūteri arī var skatīt savā datorā.

Atlīdzības summa nav liela, bet uzskatu to par principa jautājumu – mums nav TV (tāda filozofija) un mūziku arī pie mums skaļi neviens neslēdz!

Es laikam padošos – šogad maksāšu atlīdzību. Sods 500 Ls ir pietiekoši biedējošs.

un…o-ho-ho!

Monday, 2013. gada 24. June, 07:46

Vēl reizi par šo pašu… Jāņos pie mums ieradās “Jāņu bērni”- vieni līdzi ņemot akordeonu un dziesmu vārdus, citi ar skandām (diezgan jaudīgām).

Viesi parasti ārpus telpām mūziku neklausās – mums ir marķējums uz cenu dēļa , ka no 23.00 – 9.00 – klusums. Izņēmums ir Jāņi, bet nu savu koncertu skaņu aprīkojumu vēl nebija neviens līdzi vedis – tad nu visu nakti pār Košragu dārdēja ārzemju estrāde, divas reizes palūdzu vismaz latviešu estrādi klausīties – uz ko man atbildēja , ka būs, būs. Nesagaidījām…drošinātāji neizturēja….

Vai man šajā gadījumā pašvaldības policija varēja uzlikt sodu? Incidents ne pa jokam – esmu sabojājusi darba kolektīvam “xxxx “svinēšanas prieku. Varbūt man uz šo iegūt reklāmu- iesūdzēt darba kolektīvu tiesā par mūzikas klausīšanos publiskā vietā bez licences? Mana kļūda  – nav līguma ar attiecīgu punktu par traucēšanu pārējiem un mūzikas atskaņošanu.

HEI! KAIMIŅI PIEDODIET! – mums tak tas tā bieži negadās… atguļam šodien!

Prieks par pozitīvo līgošanu jūrmalā! Sveiciens visiem izturīgajiem! Gaidām jaunus viesus – bez skandām.

3 responses to “Ko man tagad darīt?

  1. Hmmm, tad jau pēc viņu teiktā, sanāk, ka jebkuru komerciestādi, pat, ja pati neko neatskaņo var sodīt. Ienāk klients un klausās mobilajā skaļi dziesmiņas un viņam pa pēdām seko LaiPa un iekasē tik sodiņus, jo komerciestādē ir klients ar mūziku. Savdabīgs rekets, nez uz kāda autortiesību likuma panta pamata?

  2. autortiesību likuma 52.pants

  3. LaiPa pārspīlē. Manuprāt, maksāt ir absurdi. Televizoru nav, mūsu uzturēšanās laikā arī mūzikas nebija. Vismaz mēs braucam baudīt klusumu.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s