Tavas atsauksmes

„Pītagi”, pateicoties Tavam atbalstam un mūsu enerģijai, jau sesto gadu atrodas nepārtrauktā tālākattīstībā, lai arvien uzlabotu Tavas ērtības un piedāvātu jaunus pakalpojumus: arī patlaban kuru katru brīdi plānojam pabeigt labiekārtot vasaras kotedžas – brīvdienu mājas.

Tā kā mēs esam nepārtrauktā tapšanas un uzlabošanās procesā, būsim pateicīgi, ja atstāsi savus komentārus: par to, kas Tev reālajos un arī virtuālajos „Pītagos” patika un kas – nepatika, ko Tu ieteiktu darīt labāk, ko – savādāk.

Ja Tev ir ierosinājumi, ko mēs varam darīt „Pītagu” uzlabošanai, sūti e-pastu (pitagi@pitagi.lv) vai arī ievieto komentāru zemāk (spied šeit, ja neredzi komentāru formu).

Liels paldies!

Pītagu komanda – Signe, Jānis, Valērijs, Arc

42 responses to “Tavas atsauksmes

 1. Jurģis Ķiršakmens

  1) Noteikti ieliec mājiņas iekšpuses foto. Ja grūti nofočēt, ieliec mājiņas iekšpuses plānojumu. Derētu arī paša kempinga plānojums.

  2) Esošajiem foto vajag uztaisīt pēcapstrādi (pataisīt gaišākas un krāsainākas) vai arī sabildēt tagad kad saulīte spīd- patreiz krāsas ir samērā neizteiksmīgas.

  3) Blogu labāk bija veidot vietā, kur ir aktīva atbilstošās publikas tusēšana- piemērotāks par blogger.com varēja būt klab.lv, kur ir ~ 3 tūkstoši aktīvo lv zonas lietotāju, blogerī varēji veidot angļu versiju (ja tas pavelk).

  4) Aizved uz turieni kādas grāmatas (kuras pats nelasīsi, lubu romānus utml.) un piedāvā bezmaksas bibliotēku :))

  5) Zem navigācijas zonas tukšajā vietā vēlreiz ieliec telefonu un epastu (izdali četrstūri ar citu krāsu)- tā lai kontaktinfo būtu redzams gan lapas augšā gan apakšā.

  6) Galvenais- neaizmirsti regulāri čekot emailu un komentārus.

 2. Vispār tas, kas mani patīkami pārsteidza šajā viesu namā, bija tieši bibliotēka. Nezinu, kā jauniešiem, bet man tas ļoti patika un es sajutos kā mājās. Un tā 40km pārbrauciena laikā es šo vietu vienkārši saucu par mājām – jo par mājām sauc vietu, kur ir patīkami atgriezties, kur jūtas droši un pasargāti.

  Un štrunts par to, ka atpakaļceļu mēroju, skatoties baltam busiņam pakaļā un vaktējot trosi 🙂 Līdz servisam laimīgi tikām un tas ir galvenais – visi veseli un drošībā. Ne jau velti es pavasarī pirmo redzēju raibu un lidojošu taureni – tas nozīmē, ka piedzīvojumi ar auto garantēti un laidelēšanās cauri vasarai arī 🙂

  Paldies “Pītagu” viesmīlībai un vēlmei palīdzēt ķibelē nokļuvušai mašīnai!!! Tas bija patiešām daudz un vērtīgi. 🙂

 3. Mēs tie trakie ar suņu baru!

  Gribu izteikt milzumlielu paldies Pītagu saimniecei un viņas vīram – viss bija lieliski! Gaiss svaigs, jūra tīra, pirtiņa silta un gurķīši garšīgi! Suņi (un to bija daudz :)) izskrējās uz nebēdu, vēl divas dienas pēc tam ne dzirdēja, ne redzēja!
  Noteikti gribēsim vēl kādu reizi ciemos aizbraukt!
  Ir patiešām patīkami, ka ir Latvijā vietas, kur aizbraucot ar suņiem vari justies gaidīts (galvenais, lai suņi puslīdz audzināti)! Noteikti varu ieteikt šo vietu visiem, kam ceļš ved uz Kolkas pusi – nenožēlosiet!

  Ieva un kompānija (10!!! suņi tai skaitā)

 4. Gribeetu vairaak foto…shobriid mekleju viesu namu pie juuras mazaam kazaam, tacu nekadi nevar saprast cik vietas pie jums un ko iisti ir iespeeja uzorganizeet..

  • Paldies par komentāru!

   Mēs patlaban tieši veicam izmaiņas mājas lapā un šī mēneša laikā arī ievietosim vairāk fotogrāfiju, tiesa, telpu apjomu fotogrāfijās ir diezgan grūti attēlot.

   Patlaban vislabāk būtu piezvanīt un izrunāt par kāzām ar saimnieci Signi (29372728) un, ja izskatās, ka mūsu piedāvājums varētu apmierināt, noteikti arī atbraukt apskatīties, kā viss izskatās dabā.

   Uz sazināšanos,
   Arts /Pītagu komandas vārdā/

 5. varetu mainīt atieksmi pret klientiem

  Nevienam neieteiktu braukt uz Pītagiem!Atieksme pret klientiem ir drausmīga!Runa viņi tur tikai augstos toņos,doma, ka viņi ir sausmīgi gudri!Tas, ka tev nav garastavokļa nenozime, ka var uz citiem cilvekiem izlādeties!Bijam aizbraukuši maza radu lociņa ar maziem berniem.bet redz viņiem nepatīk skaļums un vel daudz citu iemeslu viņiem ir!Es zinu to, ka visiem, kuri gribēs braukt uz to galu,neieteikšu brauk pie Jums!!!!

  • Re: varetu mainīt atieksmi pret klientiem

   Labvakar.
   Sīkākais un dižākais noslēpums risinās klusumā: klusi veras ziedu pumpurs, klusi pie debesīm staigā zvaigznes, klusi uzlec un noriet saule, nevienam nedzirdot, klusi , basām kājām. Z. Mauriņa.
   Lai laba atvasara visiem.

 6. Ļoti jauka vieta!:)

 7. Par viesmīlību, par gardajām butēm, par pirtiņu, par Džimija Hendriksa DUBULTPLATI!!!!, par atmosfēru, grāmatām un idillisko mieru. Pateicamies 🙂
  A&G, Sigulda.

 8. Liels paldies!

  Paldies par viesmīlīgo uzņemšanu un mājīgo atmosfēru. Un par nebijušu sajūtu baudīšanu pie fantastiskā pirtnieka Jāņa:) Tā turpināt! Liepājnieki Dace, Uldis, Kārlis, Elizabete

 9. Mīļš paldies

  Mīļš paldies Pītaru saimniekiem par viesmīlīgu uzņemšanu un sirsnīgu atsaucību.

 10. Paldies jaukajiem saimniekiem!

  Paldies par jauko uzņemšanu un klusumu kādu nebijām sen baudījuši. Lai Jums veicas! 4 jūrmalnieki 05.08.2010. “Komisija”:))

  • Re: Paldies jaukajiem saimniekiem!

   Visdrīzāk paldies Jums, par padomu – kamīnkrāsniņas saķērām – brauciens veiksmīgs. Lai vasara priecē…un lai pašiem darba daudz…

 11. Plānoju ceļojumu apkārt Latvijai ar pāris ārzemju draugiem kad vasarā
  Trīs lietas, kas manuprāt pietrūkst mājas lapā:
  vispirms jau angliskais tulkojums;
  ēdināšanas iespējas – vai ja brauc pāris cilvēki, jārēķinās ka pašiem jāgatavo, vai ir iespēja vakariņās baudīt saimnieces gatavotu, varbūt, kādu vietējo kolorītu (zivju?) ēdienu (ja tas tiek piedāvāts, ideāli pat būtu ievietot ēdienkarti),
  pirts foto (jāatzīst, pirts iespējas visticamāk noteiks galīgo vietas izvēli 🙂 ) un smalkāks apraksts.
  Bet savādāk mājas lapa rada vēlmi apciemot 🙂

  • Sveiks, Kristap!

   1. pie angliskā tulkojuma strādājam – atjaunoto latvisko versiju palaidām tikko, pirms nepilnas nedēļas. būsim arī angliski un ar laiku arī vāciski.

   2. par ēdināšanu – jāzvana Signei (skat. tel. numuru lapā) – oficiālas ēdienkartes nav un nebūs, jo mēs neesam restorāns, un katra ēdināšana vienmēr ir individuāla. par ēdienkarti (un ēdināšanas iespējām kopumā) ar saimnieci (Signi) vienmēr ir iespējams vienoties.

   3. par pirti: pagaidām ir šāda informācija: https://pitagi.lv/2007/06/01/pirts_lv/ . vai un ko, Tavuprāt, vajadzētu detalizētāk? vai kas Tevi / Tavus ārzemju draugus interesē pirts sakarā – vaicā un Signe un/vai es atbildēsim.

   Paldies par interesi (un vēlmi apciemot),
   Arts

  • Labvakar , Kristap.
   Kūpināta bute – kādu vietējo kolorītu iesaku, sagādāšu pie rezervācijas pavaicājiet…mājā ir virtuves un iespēja pašiem gatavot.
   Pirts- mums ir parasta latviešu slapjā pirts.
   Paldies par ieteikumiem – Signe.

 12. Mēs esam ģimene, kas esam svinējuši Pītagos gan Ziemassvētkus, gan vasarā ciemojušies, un mums visiem (un galvenokārt jau mazajiem) Pītagi palikuši atmiņā kā brīnumaina vieta-klusa, silta un viesmīlīga. Fantastiska daba, jūra un vecā zvejniekciema šarms. Paldies saimniekiem!

 13. Paldies saimniecei par jauko uzņemšanu, viss bij burvīgi. Patika gan lielajiem gan mazajiem! Brīnišķīgā apkārtnes daba, jūra, miers…… atpūtas telpa ar kamīnu, žurnāli, grāmatas un vecās melodijas plates & saimnieces atnestā piparmētras tējas krūka vakarā….. idille !!!

 14. 2009.gada pavasarī 1.reizi ar klasi bijām “Pītagos”. Mums tik ļoti patika, ka arī 2010. jūnijā pavadījām 2 dienas “Pītagos” ar klasi pēc 12.kl. izlaiduma. Tiešām fantastiska atmosfēra, ļoti patīkama sagaidīšana un laipni, smaidīgi īpašnieki. Neaizmirstams laiks un vieta, ja neesat bijuši- iesaku!

  Paldies par lieliskajām divām dienām!

 15. Meklēju vietu, kur pavadīt pāris vasaras dienas, bet šī laikam nav īstā vieta, kur braukt ar bērniem, jo ļoti tiek uzsvērts klusums, bet bērni un klusums parasti nav savienojami.

  • Atvainojos, Baiba, ka Jāņu “trauksmes” dēļ neievēroju un neapstiprināju jautājumu. Tagad apstiprināju un pārsūtīju arī Signei.

   Veiksmīgi,
   Arts

  • Varbūt ir vērts vispirms paviesoties šajā kempingā un pēc tam izdarīt secinājumus, vai tas ir savienojams vai nav 🙂 Fantastiska vieta atpūtai gan ar vai bez bērniem. Viss atkarīgs no cilvēku uztveres :)Bijām ar bērniem un bija labi!

  • Sveika Baiba.
   Klusums mēdz būt dažāds… mans klusums ir, kad “sadzēries onka nevelkas pretī” un, kad neskan “bum- bum “mūzika…
   Pēc Jāņiem putni paliks klusāki, sienāži nāks viņu vietā un tuvējā dīķī vardes kurkstēs…
   Es pat nezinu ko Jums atbildēt – nu vienkārši sakot – Jums nav taisnība.
   Un jaunās mājiņas ir pat ļoti piemērotas ģimenītēm. Un priecājos,ka pildās ātri.
   No 03.- 08.07. pie mums nakšņos kādi 15 dažāda vecumā bērni…
   Un arī no 14.-20.08… tā nu tas ir.

   Lai Jums jauka vasara.

 16. Šī gada Jāņus pavadījām kempingā un esam ļoti, ļoti apmierināti. Bija ļoti jauka uzņemšana. Dzīvojām brīvdienu mājiņā un varu teikt, ka kvalitāte ir laba un cenai atbilstoša. Kempingā ir jauka atmosfēra un netālu ir fantastiska pludmale un jūra! Ļoti ceru, ka iznāks pie jums vēl atgriezties!

 17. lieliska vieta atpūtai! smaržas un sajūtas it visā…
  paldies saimniecei, kura bija ļoti pretimnākoša un jauka 🙂
  p.s. bibliotēka pastiprina vēlmi pītagos atgriezties un uzkavēties vairākas dienas….

 18. Paldies Signei par lielisko uzņemšanu. Sākotnēji bija doma apmesties pavisam citā kempingā, bet pats Liktenis nosūtīja mūs uz Pītagiem – te ir fantastiski labi, mīļi, ērti un izsmalcināti. Mūsu draugi-estēti bija sajūsmā par šūpuļtīklu, grāmatu plauktiem un kamīnistabu. Vīri novērtēja novusu, mēs-saimnieces ērtu virtuvi ar trauku mazgājamo mašīnu un ti daudziem traukiem, bērniem patika spelēties 2.stāva hallē un ķert vardes pie lielām laivām.
  Uz atkal redzēšanos nākamvasar. Lana+Andrejs=Anna, Sanda+Eduards=Stella un Beāte.

 19. Dzīvojam Pītagos ar 3 bērniem vienu gandrīz pilnu jūlija nedēļu. Esam pilnīgā sajūsmā. Mūsu atpūta ir izdevusies! Pati vieta Košrags – fantastiska. Klusa pludmale, saule, jūra, mežs ar mellenēm. Pītagos dzīvojam mazajā mājiņā. Āra virtuvīte, ledusskapis, dušas – viss te pat pie rokas. Saimniece sagaidīja, visu izrādīja, pēc pirmās nakts apjautājās vai viss ir kārtībā, iedeva papildus tiklu pret odiem, papildus spilvenus. Braucot uz pilsētu atveda pienu, nedaudz dārzeņus (jo paši nebijām atvedīšu līdzi), zivtiņu. Signe! Paldies Jums liels par mūsu lielisko atpūtu!

 20. … sūnu semināra dalībnieku vārdā paldies saimniecei un saimniekam par viesmīlību un uzmanību, gardajiem ēdieniem un tiešām … klusumu. Mūsu 7 britu kolēģiem ļoti patika gan māja, gan serviss… tajā skaitā bilžu grāmatas par Kolku un apkārtni… gaileņu mērce un SALDIE!

 21. Sirsnīgi pateicamies par iespēju būt Jūsu kempingā(26.,27.augusts)!Jutos kā atnākusi bērnības zemē,jūra un klusums, vectēva laiva blakus mājai.Un pie Jums daudz vārdus negribējās kaisīt,jo pietika ar dažiem.Jūras krastā ieraudzījām mazu zēnu brūnu kā šokolāde un vectēvu, kas atgūlās uz laivas….Dzīves glezna….Apbrīnoju Jūsu paveikto darbu un cilvēkmīlestību!Lai Jūsu sapņi piepildās! Paldies par viesmīlību! Ar patiesu cieņu,Sandra

 22. Ļoti burvīga vietiņa mierīgai atpūtai! :)) Tiešām jutāmies kā mājās, silti un jauki. Bibliotēka ar daudzajām grāmatām un plašu atskaņotājs bija topā! :)) Paldies saimniecei kas mūs uzņēma! :))

 23. Mīļš paldies Signei par uzņemšanu un laipnību. Lieliska māja un vieta, lai varētu mierīgi un labi pavadīt laiku. Māja ir ļoti labi iekārtota, ar īsto mīlestību un mīļumu, tāpēc jūtamies ka mājās. Bibliotēka ir fantastiska, daudz interesantas grāmatas un bērnu stūrītis ir ļoti labs, meita bija priecīga 🙂

  Liels paldies par jauku atpūtu.

 24. Liels PALDIES par burvīgo iespēju pavdīt Jāņus un Līgo tik skaistā un jaukā vietā! Forša saimniece, forši kempingu namiņi, labs nodrošinājums grilēšanai, skaista daba, jūra arī blakus, neko labāku nevar vēleties… ! Viss bija ideāli. Man pašam visvairāk patika pirtiņa – ļoti kvalitatīva! Prieks bija arī padziedāt un paspēkoties apdziedāšanā jūras krastā ar Skandiniekiem!
  Brauksim vēl un iesakam citiem!

 25. Brīnišķīgi pavadītas 4 brīvdienas.

  Paldies lieliskajai saimniecei.

  Latvijā reti sastopams serviss – smaidīgi un atsaucīgi cilvēki. No rīta spainītī uz llevenīša zemenes. Mājiņā viss, kas nepieciešams un pat vairāk. Rūpes par viesiem tik īpašas, ka radās sajūta , ka esam vienīgie viesi kopš ilgiem laikiem, lai gan visas mājiņas bija pilnas un viesi turpināja ierasties.

  Noteikti atgriezīsimies un ieteiksim draugiem.

  Tās divas meites, kas atskrēja no Kolkas 🙂

 26. Pītagi – foršs nosaukums! Kādreiz būs jāiegriežās.

 27. Arī no mums četriem – diviem lielajiem un diviem mazajiem – paldies par jauko jūlija sākumu mežmalas mājiņā – omulīgo mītni, zemenēm, zivīm un jaukajām sarunām. Bija patiešām patīkami pārslēgties no Rīgas saraustītā ritma uz Košraga ritmu. Pareizāk sakot – nejust laika ritumu vispār. Vienkārši ļauties dabai, lēnajam laika plūdumam un svaigajam gaisam.

  p.s. Bērni pirmo reizi redzēja milzīgos vīngliemežus un pat divas glodenes! 🙂

  Ilze, Pēteris, Harijs un Amēlija

 28. Mēs tāda neliela kompānija katru gadu rudenī braucam atpūsties, un ja veicās tad noķeram arī pa butei! Šogad izvēlējāmies apmesties “Pītagu” kempingā, un savu izvēli nenožēlojām! Pat otrādāk – serviss līmenī! Nu kur gan vēl tevi sagaidītu omulīga, jauka saimniece un pie sagaidīšanas pacienātu tevi ar kūpinātām butēm. Uz zvanu par nefunkcionējošu sanitārmezglu, problēma tika novērsta 10 minūtēs. Par cik šoreiz nebija īstais bušu vējš, palikām bez loma, bet te mūs atkal izglāba jaukā “Pītagu” saimniece, sarunādama par simbolisku samaksu spaini ar butēm, ko mājās sievām atrādīt. Pirti mums kurināja tik ilgi, cik vien spējām turēt. Mūsu kompānijas pirtnieks šo pirti atzina par ļoti labu esam! Viss aprīkojums funkcionējošs, viss nepieciešamais atpūtai ir pieejams (trauki, ledusskapis, galda piederumi, dvieļi, grāmatas u.t.t.)! Gultas ērtas, segas siltas. Pat visprasīgākie mūsu kompānijas cilvēki, aizbrauca apmierināti kā tādi runči pie krējuma poda! Mēs NOTEIKTI vēl atgriezīsimies “Pītagos” , gan šādā sastāvā, gan kādu citu reizi ģimenes lokā!
  Liels paldies no 9 puišu kompānijas par jauko atpūtu no 08.-10. novembrim 2013. gadā!

 29. Meklējot mājas lapā e-pasta adresi, nevilšus ienācu atsauksmju sadaļa. Pārlasīju šeit izvietotās atsauksmes un sakaunējos, ka visu šo gadu laikā neesmu pievienojusi arī savu ziņu par tām labajām sajūtām, kuras pārņem katru reizi pēc Pītagu apmeklējuma. Mūsu suņiem ir 8 un 6 gadi. Tas ir atskaites punkts, lai sarēķinātu, cik gadus jau braucam uz Pītagiem. Pirmo reizi šeit svinējām Jāņus un bijām tikai ar vienu suni. Tātad kopskaitā 7 gadi, kuros, 5 reizes šeit ciemojāmies vasarās un 3 reizes ziemā. Pītagiem ir brīnišķīgi saimnieki, lieliska aura, fantastisks, neuzbāzīgs un brīvību cienošs serviss. Pītagos ir vienlīdz patīkami atpūsties gan teltī, gan kempinga mājiņā, gan lielajā viesu mājā. Esam izbaudījuši visas šīs iespējas braucot šurp lielākās un mazākās kompānijās. Daba ir brīnišķīga visos gada laikos. Katrs var atrast sev tīkamu vietu pastaigām un relaksācijai no pilsētas burzmas. Blakus jūra, apkārt mežs un, ja gribās apskatīt kādas interesantas vietas, var gan aizbraukt uz Kolku, gan uz tepat netālu esošo ragu muzeju. Vēl šogad vasarā jābrauc pavadīt Pītagos atvaļinājums un skat, nākamgad ziemā jau varēsim svinēt desmitā brauciena jubileju 🙂 Mīļš paldies, Signe un Jāni par sirsnīgo uzņemšanu gadu no gada!

 30. Lieliski atpūtos, noteikti nākammēness braukšu atkal! Liels pluss ir labiekārtota virtuve. Saimniece ir ļoti viesmīlīga. Perfekta atrašanās vieta. Paldies!
  Inga

 31. Pie Jums ir lieliski! Otru tādu vietu Latvijā nezinu! Saule, vējš, visklusākais mežs un skaistākā taka līdz jūrai. Paldies, Signe! Noteikti brauksim vēl!
  Sveicieni no mazā vēja suņa! 🙂

  Liene

 32. Paldies par jauko uzņemšanu. Suņi un bērni bija pilnīgā laimē. Jau tagad ilgojamies un gaidām nākamo vasaru. Bērni nevienu brīdi pa šīm dienām no 11.08 -14.08 nepieminēja nepieciešamību pēc modernām tehnoloģijām. Un abas suņu meitenes vakaros pēc izskriešanās gulēja pilnīgi beigtas un nekustīgas.

 33. Aprīļa sākumā apskatījām Ziemeļkurzemes piekrasti un Slīteri.Vakars Košraga „Pītagos”. Brīvdienu māja mūs sagaidīja viesmīlīgi. Koka apdare, liesmas kamīnā, bagātīgā bibliotēka radīja mājīguma gaisotni un omulību. Pirts bija lieliska. Ir vērts tur braukt un atpūsties.
  Paldies saimniekiem!
  Intra un Aivars, Jelgava

 34. Pītagi …..fantastiska vieta ar fantastiskiem saimniekiem.
  Pītagos varat pavadīt ne tikai laisku atpūtu bet ar riteņiem doties tālākā braucienā gar jūras krastu.Saimnieki ļoti parūpějuśies par omulīgu un mājīgu gaisotni,kā arī izcilu tīrību un kārtību. Tā ir vieta ar attieksmi!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s